BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Thumb për Bieta Sulon? Roza Lati nuk ndalet, publikon ‘PLUMBIN E FUNDIT’ dhe bën deklaratën e fortë: S’më ha fare se...

Thumb për Bieta Sulon? Roza Lati nuk ndalet, publikon ‘PLUMBIN E

Ditët e fundit, Roza Lati rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve me disa fotografi joshëse në setin që e realizoi e veshur me të brendshme provokuese brenda vaskës me shkumë e me qirinj rrethit.

Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar, moderatorja ripostoi disa nga këto fotografi “të nxehta” dhe shkroi një mesazh bashkë me to.

“Plumbi i fundit. Qe mua s’me ha fare se ca mendojne moralistet a kupto”, ka shkruar Roza.

Kujtojmë që këto ditë, Lati po përflitet për një debat që ka pasur me moderatoren Bieta Sulo, ku e ka akuzuar këtë të fundit se i ka prerë pjesët ku ka qenë e ftuar në emision.

Thumb për Bieta Sulon? Roza Lati nuk ndalet, publikon ‘PLUMBIN E