BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Gossip

“Ti dhe Edi Rama keni qenë top news këto 10 ditë, njëri nga sikleti i situatës, tjetri për dashuriçkat në kohë kolere”, komentuesja e shau, Rudina Dembacaj i nxjerr fotot e së bijës me tanga

“Ti dhe Edi Rama keni qenë top news këto 10 ditë,

Aktorja Rudina Dembacaj ka reaguar ashpër pas statusit të një zonje, identitetin e të cilës nuk e ka bërë publik.

Në status zonja shkruan: "Edi Rama dhe Rudina Dembacaj kanë qenë top news këto 10 ditë në 'portalet sociale', njëri nga sikleti i situatës, e tjetra nga lezeti për dashuriçkat në kohë kolere do me bo lajm...kam bërë report dhe unfollow 5 gazeta online mos ta shoh më këtë seksin e Lezhës duke promovu dashurinë e vetë. Nuk e di ku përbën lajm kjo femër".

Pas këtij statusi, Rudina ka kërkuar mendimin e ndjekësve dhe ka publikuar edhe fotot e vajzës së "zonjës".

"Kjo është vajza e zonjës në fjalë, vajza e saj godet sërish", ka shkruar Rudina krah këtyre fotove.

“Ti dhe Edi Rama keni qenë top news këto 10 ditë,“Ti dhe Edi Rama keni qenë top news këto 10 ditë,“Ti dhe Edi Rama keni qenë top news këto 10 ditë,