BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x
BREAKING NEWS

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit të pijshëm, reagon policia

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit
x
BREAKING NEWS

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon dorëheqjen e ministres së njohur

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe tërhiq policinë

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të komunave, BE sërish thirrje Kosovës: Të mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, situata duhet…

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të
x
BREAKING NEWS

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe sqetull 54-vjeçari, zbardhen detajet e para

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe
x

Gossip

“Ti e lë të të marrë erë në qafë”, Efi përplaset me Tean për sjelljen ndaj Luizit, ja përgjigjja epike e këngëtarit

“Ti e lë të të marrë erë në

Për sa kohë nuk ka lidhje të mirfilltë brenda shtëpisë së BBV, mund të mos ketë vend për xhelozi dhe kështu ka pohuar edhe Kiara në lidhje me ‘marrëdhënien’ Luiz-Tea, ama ka pasur komente të shumta në lidhje me këtë raport.

Kiara është shprehur se nuk është ndjerë aspak xheloze por se është e shqetësuar nga loja e Teas që po mundohet të bëhet pjesë e një trekëndëshi.

Nga ana tjetër Tea është treguar e irrituar në lidhje me këtë situatë dhe është munduar të justifikojë pozitën në të cilën ndodhet.

Tea: Do të doja shumë që të shihej darka me Luizin, nuk është aspak e vërtetë që unë e kam pasur qejf Luizin

Efi: Ti e lë që të të marrë erë në qafë, unë shokëve të mi nuk ia lejoj këtë gjë.

Tea: Luizi bën komente për mua për t’i dëgjuar Kiara nuk kishte qëllime të më bënte të ndihesha mirë. Kiara ka reaguar kundra meje pas performancës me Luizin. Pas performancës Kiara ka nisur të thotë ato gjëra kundra meje dhe mendova se është xhelozi.

Kiara: Në asnjë moment nuk kam ndjerë xhelozi, më shqetëson mënyra si ka zgjedhur të luajë Tea sikur është pjesë e një trekëndëshi. Pjesa që më ka bezdisur më shumë ka qenë morali që më ka bërë disa javë më parë që si rri unë afër me Luizin ndërsa nga ana tjetër ka bërë të njëjtën gjë, pasi ka thënë nuk ui flas më I ka folur ka qeshur e ka përqafuar. Sjam aspak xheloze për asnjë nga vajzat këtu kur Luizi më thotë që dua të bëj lojëra.

Tea: Ai djalë më kishte një nder borxh dhe nderi që I kërkova ishte të mos më fliste fare, e kam përqafuar vetëm pas performacës dhe ti vjen e thua je përqafuar, janë gjëra që unë nuk i kam bërë.

Luiz: Duke marrë parasysh sa jam shprehur dhe dhënë tek Kiara, kam dashur të marr përgjigje më konkrete nga Kiara dhe çdo çuni i pëlqen të shohë xhelozi në sytë e vajzës.