BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Gossip

“Ti i jep gjërat me pikatore”/ Çimi dhe Stela e ‘Përputhen +40’ marrin vendimin e papritur për marrëdhënien e tyre: Nuk jemi më 20-vjeç! (VIDEO)

“Ti i jep gjërat me pikatore”/ Çimi dhe Stela e

Marrëdhënia e Çimit me Stelën është ftohur. Në puntatën e djeshme të “Përputhen”, Çimi u shpreh se Stela i jep çdo gjë me pikatore, por ai nuk është 20 vjeç që të luftojë për të.

“Ti i jep gjërat me pikatore”/ Çimi dhe Stela e

Pjesë nga biseda mes tyre:

Çimi: Stela kaloi nga distanca në hapa pas.

Stela: Mua nuk më pëlqeu dhe e shikoj që Çimi ndoshta nuk e pëlqen tipin tim.

Çimi: Mua më pëlqen tipi yt dhe kam qenë i sinqertë 100%. Por je shumë e largët, shumë e ftohtë. Ke pasur super distancë.

Stela: Domethënë nuk të pëlqen tipi im.

Çimi: Jo tipi jot, nuk më pëlqen por ajo që jep ti është me pikatore. Ti thua lufto, por nuk jemi 20 vjeç.

Stela: Kështu i bie që nëse nuk më jep Çimi atë që kërkoj, të shkoj tek çunat e tjerë.

Më tej Stela refuzoi të deklarohej vetëm për të në program. “Nuk jam gati për t’u deklaruar. Çimi je shumë i pa vendosur dhe nuk më jep siguri. Ne të dy nuk jemi për njëri-tjetrin”, i tha ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)