BREAKING NEWS

Edi Rama jep sinjale për ndryshime në qeveri, zbardhen paralajmërimet në takimet me deputetët e krerët e bashkive, ja ministrat që pritet të lëvizin

Edi Rama jep sinjale për ndryshime në qeveri, zbardhen
x

Gossip

“Ti je ajo e koronavirusit?”, gazetares së ‘Top Channel’ i ndodh e papritura me shitësen e bukës

“Ti je ajo e koronavirusit?”, gazetares së ‘Top

Gazetarja e Top Channel, Sidorela Gjoni e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ka treguar një episod mjaft interesant që i ka ndodhur me një shitëse në furrën e bukës.

Në momentin që ka hyrë në dyqan, Sidorela ka treguar se shitësja e pyeti se a është ajo gazetarja që raporton për COVID-19 dhe në momentin që ajo e ka pohuar, shitësja i ka thënë dukesh më e bukur në ekran se sa live.

“Kisha dalë dhe ime më thotë që duhet të blesh bukë kur të vish në shtëpi. Hy në dyqan dhe i them shitëses një bukë dhe më thotë ti je ajo e covidit, po i them, aha aty dukesh më e bukur”, tregoi Sidorela.

Më të lexuarat