BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Gossip

“Ti je më e mira”, konkurrentes së ‘Përputhen’ i mbërrin në studion e ‘Top Channel’ surpriza e papritur nga i panjohuri

“Ti je më e mira”, konkurrentes së

Ditën e djeshme Shqipja realizoi një takim të dytë me Andin pas kimisë që shfaqën me njëri-tjetrin ën takimin e parë.

Mirëpo pak para se të shfaqej inserti i takimit, moderatorja Bora Zemani lajmëroi se një surprizë ka mbërritur në recepsion për Shqipen. Ishte një buqetë e madhe me lule e cila iu dhurua vajzës nga një person anonim. Askush nuk e dinte se nga kishte ardhur ajo buqetë, por Bora shtoi se mund të jetë një fans nga jashtë programit.

Ndërkohë Shqipja tha me humor, se cilido që është ai dhe ka një pëlqim për të, e fton që t’i bashkohet djemve në konkurrim.

“Ti je më e mira”, konkurrentes së

 

Më të lexuarat