BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Gossip

“Ti je tyç”, Roberti shpërthen ndaj Saimirit të ‘Love Story’ dhe nuk i lë gjë pa thënë: Vajza afrohet të të puthë dhe ti...

“Ti je tyç”, Roberti shpërthen ndaj Saimirit të

Saimiri i ‘Love Story’ në natën e nëntë të spektaklit doli në takim me tre vajza dhe i dhuroi nga një puthje të trejave.

Mirëpo Roberti është shprehur se nuk i pëlqen fakti që puthjet vijnë nga vajzat dhe tha Saimiri është mekanik.

“Nuk më pëlqeu fare që puthjet vijnë nga vajzat. Të jesh një mashkull modern nuk është as loja e paraqitjes, as të bërit si djalë i mirë, që nuk e vë në dyshim. Femrat kanë qejf të flirtohen, kjo gjë mungon shumë. Saimiri është mekanik në këtë marrëdhënie. Nuk dua t’ia prish festën por Saimiri nuk jep asnjë puthje, vetëm preku pak flokët”, tha Roberti.

 “Unë kam parë kimi dhe e kemi ndjerë, nëse nuk është transmetuar ndoshta ka të bëjë”, deklaroi Generda në replikë me Robertin.

Më tej opinionisti argumentoi se nuk i ka ndodhur asnjëherë që një vajzë të mos zgjasë kokën që ta puthësh.

“Ti s’je e sinqertë! Ti ke një qëllim, nuk është qëllim dashurie. Unë kërkoj që këtu të transmetoj mesazh që ka një vlerë.

Nuk më ka ndodhur asnjëherë që të trakoj një femër dhe ajo mos të zgjasë kokën që ta puthësh, kur ti je tyç nga koka dhe nuk e kupton që duhet të shkosh ta puthësh”, theksoi Roberti.

Më të lexuarat