BREAKING NEWS

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në Kombinat: Të thellohet hetimi!

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në
x

Gossip

“Ti kot rri në Shqipëri”, aktorja e njohur i zbulon planin Armina Mevlanit: Do iki në...

“Ti kot rri në Shqipëri”, aktorja e njohur i zbulon

Së fundmi, blogerja Armina Melvani publikoi një video ku ka xhiruar një film të shkurtër, siç e ka cilësuar dhe vetë ajo, ku shfaqet duke përdorur veshjet dhe parfumin “Light blue” të firmës së njohur italiane, Dolce&Gabbana.

Mes komenteve të shumta, ku është komplimentuar për pamjen e saj, ka rënë në sy dhe komenti i aktores Olta Gixhari, e cila i shkruan se kot rri në Shqipëri, duke nënkuptuar se mund të shkoj më tej.

“Ehuuu ti kot rri ne AL ”– i shkruan Olta, ndërsa Armina është shprehur se do të ikë në Hollyëood. “Do iki Hollyëood pra.”– i përgjigjet Armina aktores ku kjo e fundit i përgjigjet: Hec pra ikim.

“Ti kot rri në Shqipëri”, aktorja e njohur i zbulon