BREAKING NEWS

“E kam të vështirë të shpreh mirënjohjen...” Rama: Do shkel protokollin, të flas në anglisht që të shmang përkthimin e keq, ndonjëherë krijon probleme mes meje dhe SHBA-së…

“E kam të vështirë të shpreh
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama zbulon projektin e rëndësishëm: Bazë detare të NATO-s në Shqipëri

Kryeministri Rama zbulon projektin e rëndësishëm: Bazë
x
BREAKING NEWS

“Shqipëria dhe shqiptarët janë shumë pro-amerikanë”, Rama i jep medaljen “Ylli i Madh i Mirënjohjes Publike” komandantit të NATO-s

“Shqipëria dhe shqiptarët janë shumë
x
BREAKING NEWS

Vrau 82-vjeçaren dhe e hodhi në një kazan mbeturinash, Gjykata e Fierit dënon Skënder Krasniqin, ja sa vite burg do të vuajë

Vrau 82-vjeçaren dhe e hodhi në një kazan mbeturinash, Gjykata
x
BREAKING NEWS

Ç'po ndodh me presidentin amerikan? Biden plas deklaratën e papritur: Jam i lodhur

Ç'po ndodh me presidentin amerikan? Biden plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po përgatit Putini? Zbardhet urdhri i firmosur nga presidenti rus

Çfarë po përgatit Putini? Zbardhet urdhri i firmosur nga
x
BREAKING NEWS

Publikohet VIDEO e minutave të fundit/ “Dridhet” Tirana, shihni çfarë bëjnë tifozët holandezë…

Publikohet VIDEO e minutave të fundit/ “Dridhet” Tirana, shihni
x
BREAKING NEWS

I gjithë shteti në këmbë/ Edi Rama publikon VIDEON dhe FOTOT e fundit: Ja çfarë po ndodh nga ajri dhe deti, mbi 20 mijë vizitorë...

I gjithë shteti në këmbë/ Edi Rama publikon VIDEON dhe FOTOT
x

Gossip

“Ti lëpin ku pështyn”/ Plas keq sherri mes Donaldit dhe Einxhel, moderatorja zbulon arsyen e vërtetë përse nuk flisnin jashtë shtëpisë: Thuaje të përballemi me situatën! (REPLIKAT)

“Ti lëpin ku pështyn”/ Plas keq sherri mes Donaldit dhe

Marrëdhënia mes Einxhelit dhe Donaldit ka qenë shumë e acaruar. Edhe pse pikënisja e zhgënjimit për Einxhel është pas eliminimit të Dagz dhe mos shpëtimi në zinxhir, mesa duket një debat jashtë shtëpisë e ka bërë Einxhel që të zhgënjehet për herë të dytë me Donaldin.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka treguar se hera e parë që është zhgënjyer ka qenë pas një bashkëpunimi që nuk ka shkuar mirë mes saj dhe Donaldit jashtë shtëpisë.

Einxhel: Kam patur një bashkëpunim me Donaldin që nuk më ka pëlqyer. Fjalët që ka thënë nuk ishin koherent me veprimet. Po kështu ka vepruar dhe këtu brenda.

Donaldi: Thuaje te përballemi me situatën

Einxhel: Ti po të doje të përballeshe, ishe përball që jashtë nuk e mbyllje me një bllok. Ti nuk ke respekt për njerëzit që bashkëpunon, nuk ke respekt për shokët, për njerëzit këtu brenda. Ti këtu më ke dal po aq fallco sa je dhe jashtë.

Donaldi: Ti lëpin ku pështyn

Einxhel: Unë jam një vajzë e madhe dhe e pjekur

Donaldi: E madhe dhe e pjekur? Nuk je e pjekur, nuk je.

Einxhel: O Donald ti nuk di të ndërtosh as marrëdhënie sentimentale, as marrëdhënie shoqërore, as marrëdhënie pune, as marrëdhënie loje.