Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

“Ti më je si një gonxhe…”, Flori Mumajesi dhe Luan Zhegu bëjnë veprimin e papritur në mes të avionit dhe i lënë të gjithë pa fjalë (VIDEO)

“Ti më je si një gonxhe…”, Flori Mumajesi dhe Luan

Këngëtari i madh Luan Zhegu dhe kantauatori Flori Mumajesi kanë dhuruar një spektakël të paimagjinueshëm brenda një avioni. Ata ja kanë marrë këngës gegërisht dhe e kanë tundur avionin me zërin e tyre.

Nuk dihet se kujt i është bërë kjo suprizë e bukur, por të dy së bashku kanë përshëndetur një prej pasagjerëve, me këngën e njohur “ti më je si një gonxhe”. Pranë tyre ndërkohë shfaqet një stjuardesë që mban në dorë një tortë.

Zhegu e ka publikuar videon në rrjetet sociale ku flet me kënaqësi për mikun e tij Mumajesi: “Me një nga artistët më të talentuar të muzikës shqiptare, me tironsin tim Flori Mumajesi”.

Më të lexuarat