Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Ti nuk mund të quhesh femër”, komentuesit shpërthejnë keq ndaj moderatores së njohur shqiptare: Po si transmetoni porno në atë orar, ka fëmijë në ekran! (KOMENTI)

Postuar: 21/10/2019 - 09:24

Roza Lati njohët si një ndër moderatorët shqiptare më pa komplekse dhe që e ka përgjigjen në majë të gjuhës në çdo moment. Gjithashtu emisioni i saj është shndërruar në një ndër më të ndjekurit sidomos nga të rinjtë.

Së fundmi në emisionin e Rozës ishin të ftuara disa balerina nga ‘Maria Bonita’. Pamjet nga prania e tyre në emisionin e saj Roza i ka ndarë edhe me miqtë e saj në Instagram, ku ato kërcenin rreth tubit njësoj siç bëjnë edhe në lokalin e natës.

Me veshje teje ekstravagante dhe kërcime  erotike, në studion e “Why NOT”, duke se ishte krijuar një atmosferë  e nxehtë me kërcime seksi dhe drita të errëta e të kuqe.

Edhe pse vet moderatores i ka pëlqyer diçka  e tillë, një komentues  e ka kritikuar ashpër Rozën dhe emisionin e saj me balerinat e ka cilësuar si porno në televizon.

 “Po si ka mundsi që i trasmetoni keto lloj pornosh në tv ne atë orar po e bët televizjonin bordell moj po ka fëmijë në atë orar moj po fajin e ke ti o Roza kurva se ti me atë frym je ritur me kurvllek ptuuuu biçe femër po ti as femer smund të quhesh ti e meriton titullin baxhell.”-shkruan komentuesi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/11/2019 - 17:46

Marina Ikonomi është një nga këngëtaret shqiptare, që është dalluar gjithmonë për vokalin e saj.

Postuar: 22/11/2019 - 17:14

Prej kohësh këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka treguar padoreza problemin e saj shënde

Postuar: 22/11/2019 - 16:40

Regjisorja Vera Grabocka këto javë ka qenë në qendër të mediave për shkak të sulmeve të vazhduesh

Postuar: 22/11/2019 - 16:36

Reperi i njohur me nofkën Mozzik ka folur për herë të parë pas ndarjes me ish-bashkëshorten e tij

Postuar: 22/11/2019 - 15:11

Moderatorja e Bora Zemani shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fansat e saj momente nga

Postuar: 22/11/2019 - 13:56

Ajo gjithmonë ka vënë para çdo gjëje familjen, duke shmangur probleme dhe polemika me ish bashkës

Postuar: 22/11/2019 - 13:43

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është e angazhuar këto ditë me librin &quo