Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Ti rronke kot”, gazetarja nuk ia “lë mangut” moderatorit: Qejf bëj në vende të tjera, jo vetëm në...

Postuar: 23/05/2019 - 20:14

Moderatori i programit ‘Trokit’ në IN Tv, Ermal Peçi mirëpriti sot në studio këngëtaren Evi Reçi dhe gazetaren Kozeta Kurti.

Koncerti i dueteve hit pop/rock ishte kryefjala e diskutimit në studio teksa Kozeta tregoi se emrat e përzgjedhur në koncert duhet mbi të gjitha të plotësonin kushtin e vetëm:Të kënduarit LIVE! Për të ka ikur koha u USB-ve dhe artistët e përzgjedhur do të jenë në duete gjatë gjithë koncertit LIVE. Ermali ftoi vajzat në lojën e sekondave, ku për 6 sekonda ndaj çdo pyetje morrën 4 përgjigje, disa prej te cilave shkaktuan shumë të qeshura. E dini kur ka qarë më shumë Evi gjatë rrugëtimit të saj artistik? Rrëmujat më të mëdha në dhomën e saj? Kozeta nuk kursehet për sharjet më të shpeshta që thotë, i ndan gjatë programit. Në mesin e pyetjeve të shpejta Ermali pyet Evin për gjërat që pëlqen të bëj më shpesh në krevat dhe kaq mjaftoi që të shpërthenin të qeshurat:

‘Të fle, të shikoj telefonin, të dëgjoj muzikë dhe…. (qesh) – thotë Evi.

Duke qeshur Ermali ndërhyn: Isha duke thënë, ti rronke kot o goce (qeshin të gjithë) Kjo nuk bënka asgjë në krevat, flinka gjumë.

‘Po pikërisht mo Ermal, ka qejf ti bëj në vende të tjera, jo në krevat – ndërhyri me shaka Kozeta.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 16:24

Elton Ilirjani është biznesmeni i parë shqiptar që ka thyer tabutë në vendin tonë dhe e ka pranuar publikisht që është homoseksual.

Postuar: 22/09/2019 - 15:59

  Koreografi Albi Nako ka shpërndarë në ‘Instagram’ momentet se si u gjend trupa

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publik

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e

Postuar: 21/09/2019 - 13:42

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.