BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Gossip

“Ti shkon me meshkuj për një kafe”, konkurrentët e Përputhen largohen live nga emisioni pas sherrit të fortë, Shqipe Hysenaj futet në mes dhe i befason të gjithë: Keni punë me mua nëse...

“Ti shkon me meshkuj për një kafe”, konkurrentët e

Një sherr mes Melisës dhe Sindit ka nxitur shumë reagime në rrjetet sociale. Sindi u shpreh se Melisa "bën seks me të gjithë vetëm për një kafe". Pas deklaratës së saj, Melisa doli nga studioja dhe shpërtheu në lot në prapaskenë. Të gjithë konkurrentët e tjerë e ndoqën nga pas.

Rreth situatës në fjalë ka reaguar së fundmi dhe Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e "Përputhen" dhe një ndër më të komentuarat. Ajo ka mbështetur Sindin, teksa shprehet se është më e vërteta në program.

"Sindi tha diçka që tashmë dihej që në prezantimin e parë. Mos harrojmë që dielli duket që në lindje. Si në rastin e parë, ashtu dhe në rastin e dytë, çdokush që ka shkuar pas për të ngushëlluar vajzat është fallco.

“Ti shkon me meshkuj për një kafe”, konkurrentët e

Kush ngacmon më të vërtetën e emisionit (Sindin) ka punë me mua! Dhe me mua ta dini nuk dilni pa u lagur", ka shkruar Shqipja në disa postime në Instastory.

“Ti shkon me meshkuj për një kafe”, konkurrentët e

Më të lexuarat