BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Gossip

“Tirana është e vogël për këdo!"/ Miku i Kiarës reagon ashpër ndaj kërcënimit të Oltës dhe ‘thumbon’ Butrintin (FOTO)

“Tirana është e vogël për këdo!"/ Miku i

Ditën e sotme Olta dhe Luizi janë përplasur në një debat të fortë, që ka degraduar në ofendime mes tyre.

Aktorja ka shkuar dhe më tej, teksa ka kërcënuar se do zbulojë sekrete të Kiarës, për të goditur Luizin. Në lidhje me këtë ka reaguar dhe miku i ngushtë i moderatores, Niko Komani.

Nëpërmjet një postimi në Instastorye-s ai ka ironizuar aktoren ndërsa shprehet “Tirana është e vogël për këdo! Imagjino sa e vogël është ndonjëherë, ... sa lëviz në shtet tjetër.

Po ashtu, ai ka komentuar dhe faktin që në shtëpinë e BBVIP ditën e sotme janë dëgjuar këngë të Butrint Imerit, ish-partnerit të Kiarës, duke shkruar se “S’di çfarë po dëgjojnë nga shtëpia e BB, por këtej nga shtëpia ime po dëgjojmë këtë”, duke vendosur në sfond këndën e Luizi “ Zjarr e ftohtë.

“Tirana është e vogël për këdo!"/ Miku i

“Tirana është e vogël për këdo!"/ Miku i