BREAKING NEWS

Në kërkim prej ditës së djeshme, gjendet i pajetë një person në Elbasan, dyshimet e para

Në kërkim prej ditës së djeshme, gjendet i pajetë
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në Mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së, Paloka nxjerr mediat jashtë

Çfarë ndodhi në Mbledhjen e Këshillit Kombëtar
x
BREAKING NEWS

“Sulme kibernetike në Shqipëri, Berisha plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Janë të përfshirë edhe grupe nga Rusia dhe Serbia, ja pse Rama ua fsheh informacionet qytetarëve

“Sulme kibernetike në Shqipëri, Berisha plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të organizohen primaret në PD

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por unë të vras me gurë”, Lorenc Vangjeli: Nën maskat e policëve, portreti i çdo shqiptari mosmirënjohës

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por
x
BREAKING NEWS

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja
x
BREAKING NEWS

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”, Artan Hoxha ngre shqetësimin e madh për Shkodrën: Nuk është vetëm krimi!

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”,
x

Gossip

Tirana u përmbyt nga shiu, Luana Vjollca rikthehet aty ku filloi gjithçka dhe ka një pyetje për fansat: Kë e ka marrë malli për...(VIDEO)

Tirana u përmbyt nga shiu, Luana Vjollca rikthehet aty ku filloi

Luana Vjollca pas rolit si velinë në 'Fiks Fare' nisi karrierën në moderim si prezantuese moti. E pas një karriere të gjatë televizive duket de Luana qënka bërë nostalgjike.

Pak më parë Luana ka publikuar një video të shiut në Tiranë e përbri shkruan: Kë ka marrë malli për Luanën e motit? Ndonse kanë kaluar shumë vite nga kjo eksperiencë.

Pasi përfundoj 'Shiko Kush Luan' në Top Channel, Luana ka qendruar larg TV por sigurisht nuk kanë munguar angazhimet në rrjetet sociale.