BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Gossip

“Tiranse, a të ka marrë malli mem pa”/ Pas ndarjes nga Fjolla Morina, Fisniku Syla në një lidhje me moderatoren e njohur shqiptare? Publikohen fotot që ngritën dyshimet

“Tiranse, a të ka marrë malli mem pa”/ Pas ndarjes nga

Pas ndarjes nga Fjolla Morina, Fisnik Syla po përflitet për një lidhje të re. Shkak janë bërë disa postime sinkron me moderatoren Ester Bylyku, e emisionit "Glamour zone".

Me këngën “A t’ka marrë malli” të reperit Stresi, Fisnik ka ndarë një video dhe ka pyetur: “Tiranase, a të ka marr malli me më pa?”.

Replika ka qenë e shpejtë nga Esteri. Me lokacion Belgjikën, ku qëndron biznesmeni ajo ka thënë se “po vjen shpejt”.

Mbetet për t'u mësuar ç'po ndodh mes dyshes.

“Tiranse, a të ka marrë malli mem pa”/ Pas ndarjes nga “Tiranse, a të ka marrë malli mem pa”/ Pas ndarjes nga

 

Më të lexuarat