BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x
BREAKING NEWS

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të shoqëruara me rrufe dhe erë të fuqishme/ Çfarë do të ndodhë përballë Vlorës dhe Himarës

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të
x

Gossip

Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm në krizë, shumë vite të martuar dhe me 4 fëmijë

Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm

Pas 23-vitesh së bashku, Victoria Beckham ka ngritur së fundmi dyshimet për një krizë martesore mes saj dhe David Beckham. 

Gjatë një video të postuar në rrjetet sociale, vihet re se 48-vjeçarja ka fshirë tatuazhin dedikuar bashkëshortit te saj.

Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm

Gjatë një video të postuar në “Instagram” nga këngëtarja teksa grimohet, vihet re se ajo ka fshirë tatuazhin me iniciale dedikuar bashkëshortit të saj David Beckham në dhjetëvjetorin e lidhjes së tyre.

Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm

Megjithatë, dyshja nuk kanë reaguar ende publikisht në lidhje me lajmin.

Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm

Victoria dhe Beckham kanë 4 fëmijë.

Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm