BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

“Tokë e nxanum”/ Luzi “si i fortë” çoi nga krevati Xhonin, Arbër Hajdari shtang banorët me komentin e tij

“Tokë e nxanum”/ Luzi “si i fortë” çoi

Gjatë spektaklit të madh të “Big Brother VIP2” u komentua mënyra se si Luiz Ejlli foli për herë të parë me Xhonatanin, banori më i ri i shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Pasi dola nga dhoma ku po qëndronte me Efi Dhedhes, këngëtari i njohur doli jashtë dhe pyeti se kush i kishte zënë krevatin. Në momentin që Xhonatani tha ‘unë’, Luizi i tha gjithë nerva: “Liroje, çohu”.

Këtë mënyrë komunikimi e komentoi opinionisti i BB VIP2, Arbër Hajdari, i cili tha se “ju duk sikur kishim të bënim me toka të nxanme”.

“Reagim tipi i një toke të zënë. Nuk mendoj se Big Brother është keq për krevat. Në këtë botë respekti fitohet. Në momentin që një njeri reagon në atë mënyrë dhe të thotë çohu dhe ti çohesh dhe nuk kërkon respekt për veten tënde. Duhej të kishte reaguar më ndryshe se sa ti bindeshe një urdhri të prerë që more”, tha Arbëri.