Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tradhtia shkak i ndarjes? Moderatorja shqiptare flet pas dhënies fund të romancës me këngëtarin e njohur dhe zbulon të pathënat (VIDEO)

Postuar: 20/09/2019 - 14:08

Ditët e fundit Kiara Tito dhe Butrint Imeri kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të thashethemeve se dyshja janë ndarë. Shkak u bë një video ku Butrinti shfaqej me pushime me një vajzë tjetër dhe jo me Kiarën.

Kiara sot ka publikuar videon e saj të parë në Youtube, të cilit do i përkushtohet tani e tutje duke publikuar shpesh video. Në videon e parë Kiara u ka kthyer përgjigje pyetjeve të fansave e një prej tyre e pyet për tradhtinë.

Kiara me përgjigjen e saj shprehet se do hiqte dorë nga dashuria vetëm nëse ai do e tradhtonte, por pa përmendur emra.

Çfarë është ajo që e bën Kiarën të heqë dorë nga dashuria?

"Tradhtia sepse nëse ai e bën një gjë një herë, do e bëjë në mënyrë të përsëritur", përgjigjet Kiara.

A të kanë tradhtuar ndonjëherë?

"Mendoj që po ose mendoj që jo, nuk e di", tha Kiara.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 11:55

Këngëtarja, Soni Malaj feston sot ditëlindjen. Përtej urimeve të shumta që ka marrë nga fansat dhe miqtë e saj, a e dini sa vjeç mbush sot këngëtarja?

Postuar: 23/10/2019 - 11:31

Tanimë çdo gjë është zyrtare, Arbana Osmani është e pandarë nga i dashuri i saj Eduart Grishaj.&n

Postuar: 23/10/2019 - 11:26

Pak ditë më parë, Sara Hoxha u bë nënë për herë të dytë.

Postuar: 23/10/2019 - 09:40

Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të dashur shqiptar, i cili na suprizon gjithmonë me

Postuar: 23/10/2019 - 09:40

Moderatorja, Bora Zemani ka dashur të surprizojë të atin duke bërë tatuazh gradën e fundit të kol

Postuar: 23/10/2019 - 09:28

Pak javë më parë Hygerta Sako ishte e ftuar në emisionin “Rudina”, në të cilin deklar

Postuar: 23/10/2019 - 08:41

Fiori Dardha dhe Rozana Radi drejtojnë së bashku emisionin ‘Boom’ në ekranin e &lsquo