BREAKING NEWS

Si u fal Porti i Durrësit me negociata sekrete, ja rregullat që janë shkelur në marrëveshjen e fshehtë të qeverisë me arabët

Si u fal Porti i Durrësit me negociata sekrete, ja rregullat që
x
BREAKING NEWS

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir Metës për kryetar të Bashkisë të Tiranës, pasi është spiun i ish-Sigurimit të Shtetit

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir
x
BREAKING NEWS

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit të Dick Martyt për krime nga UÇK, e cilëson të pabazë dhe kërkon të hartohet një i ri, tërbohen serbët

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit
x
BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x

Gossip

Tradhtie e futbollistit shkaktoi shumë zhurmë/ Kantautori i njohur flet për gjendjen e Shakirës pas ndarjes nga Pique dhe me çfarë po përballet ditët e fundit: Ajo është shumë e trishtuar, po kalon një…

Tradhtie e futbollistit shkaktoi shumë zhurmë/ Kantautori i njohur

Kantautori kolombian, Carlos Vives , ka konfirmuar se Shakira po kalon një periudhë të vështirë pas ndarjes së saj nga futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique.

Vives , i cili publikoi këngën ‘La Bicicleta’ në bashkëpunim me artisten në vitin 2016, pranoi se Shakira kohëve të fundit nuk ka qenë shumë mirë.

Tradhtie e futbollistit shkaktoi shumë zhurmë/ Kantautori i njohur

“Ajo është shumë e trishtuar,” tha Vives gjatë pjesëmarrjes në një gala që festonte 30 vjetorin e radiostacionit muzikor Cadena 100.

“Ajo po kalon një kohë shumë të vështirë”– shtoi ai.

Tradhtie e futbollistit shkaktoi shumë zhurmë/ Kantautori i njohur

Vives tha vetëm fjalë të mira për të thënë për Piquen dhe shmangu diskutimin e thashethemeve të tradhtisë që rrethonin lojtarin, duke uruar më të mirën për të dyja palët.

Pique u pa në Londër përpara Wimbledonit, ku disa raportime thonë se ai theu telefonin e një fotografi të shtypit pasi ky i fundit u përpoq të merrte imazhe të yllit të Barcelonës .