BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë: Ja cili është kryebashkiaku që nuk do rikandidojë dot në zgjedhjet e ardhshme pasi do të jetë nën hetim

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë:
x

Gossip

Tragjedi/ Vritet nga bashkëshorti një ish portiere e njohur, oficerët zbardhin detajet e rënda dhe tregojnë çfarë gjetën në banesën e viktimës

Tragjedi/ Vritet nga bashkëshorti një ish portiere e njohur,

Një ish-portiere futbolli i Universitetit të Kansasit u vra dhe burri i saj u akuzua për vrasje të shkallës së parë për vdekjen e saj, tha policia e shtetit. Regan Gibbs ishte 25 vjeçe dhe u nda nga jeta në lule të rinisë.

Oficerët gjetën Regan Noelle Gibbs, të goditur për vdekje të hënën mbrëma në banesën e saj në Lawrence, Kansas. Policia tha se burri i saj, Chad Joseph Marek, 26 vjeç, thirri 911 dhe u arrestua në vendngjarje.

Policia tha se vrasja e Gibbs ka të ngjarë të ishte rezultat i dhunës në familje, por nuk pranoi të thoshte të mërkurën se si u vra ajo.

Gibbs ishte portiere për programin e futbollit Jayhawks nga 2015 deri në 2018. Një vendase nga Naches, Uashington dhe anëtare e dy ekipeve të turneut NCAA gjatë karrierës së saj në Kansas, sipas faqes së internetit të departamentit të atletikës së universitetit.

Marek u paraqit në Gjykatën e Qarkut të Douglas për një seancë dëgjimore të obligacioneve të martën, sipas Kansas City Star. Ai mbetet në burg me kusht lirimi prej 1 milion dollarë.

Tragjedi/ Vritet nga bashkëshorti një ish portiere e njohur,