BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

Tragjike, humb jetën bashkëshortja e John Travoltas, aktorja e njohur shuhet në moshë të re (Arsyeja)

Tragjike, humb jetën bashkëshortja e John Travoltas, aktorja e njohur

Aktorja e njohur Kelly Preston ka humbur luftën me kancerin,  bashkëshortja e John Travolta ka humbur luftën me kancerin, duke ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vet Travolta, i cili përmes ‘Instagram’ ka shkruar: “Ajo luftoi guximshëm, me dashurinë dhe mbështetjen e shumë njerëzve”.

Kelly Preston njihet për rolet e saj në ‘Twins’ dhe ‘Jerry Maguire’. Vdekja e saj (e diel 12 korrik) vjen pas dy viteve luftë me kancerin.