BREAKING NEWS

Deklarata BOMBË/ E zbulon gazetari i njohur ç’ka ndodhur mes toneve të larta dhe të ashpra: BASHA debatoi ASHPËR me Yuri KIM. Nëse vazhdon të jesh palë me RAMËN...

Deklarata BOMBË/ E zbulon gazetari i njohur ç’ka ndodhur mes
x

Gossip

Kinematografia botërore në zi! Ndahet nga jeta në moshën 22-vjeçare aktorja e njohur, ja me çfarë ishte përballur pak para tragjedisë (Postimi i saj misterioz)

Kinematografia botërore në zi! Ndahet nga jeta në moshën

Një lajm i rëndë ka ndodhur ditën e sotme, ku bëhet me dije se është ndarë nga jeta në moshën 22 vjeçare aktorja e njohur Hana Kimura.

Sipas mediave ndërkombëtare, mësohet se mundëses profesioniste dhe yllit të Terrace House Tokio, pak para se të vdiste i kanë hakuar rrjetet sociale.

Ndërkohë shkaku i vdekjes zyrtar i Hanës ende nuk është zbuluar, gjithçka mbetet për tu konfirmuar nga grupi i hetimit.

Ajo që ka rënë në sy të të gjithve, është postimi i saj i fundit që u përkthye në “mirupafshim”, pas një seri tëeet -esh që ngjallën shqetësim. Nuk dihet nëse ky postim është bërë nga vetë aktorja apo hakerat.

Kinematografia botërore në zi! Ndahet nga jeta në moshën

Kinematografia botërore në zi! Ndahet nga jeta në moshën

Më të lexuarat