BREAKING NEWS

Bashkimi Europian nuk e futi Shqipërinë në listën e vendeve për lëvizjen e lirë, mjeku Alimehmeti tregon ‘provat’ pse kjo nuk duhet të ndodhte

Bashkimi Europian nuk e futi Shqipërinë në listën e vendeve
x

Gossip

Kinematografia botërore në zi! Ndahet nga jeta në moshën 22-vjeçare aktorja e njohur, ja me çfarë ishte përballur pak para tragjedisë (Postimi i saj misterioz)

Kinematografia botërore në zi! Ndahet nga jeta në moshën

Një lajm i rëndë ka ndodhur ditën e sotme, ku bëhet me dije se është ndarë nga jeta në moshën 22 vjeçare aktorja e njohur Hana Kimura.

Sipas mediave ndërkombëtare, mësohet se mundëses profesioniste dhe yllit të Terrace House Tokio, pak para se të vdiste i kanë hakuar rrjetet sociale.

Ndërkohë shkaku i vdekjes zyrtar i Hanës ende nuk është zbuluar, gjithçka mbetet për tu konfirmuar nga grupi i hetimit.

Ajo që ka rënë në sy të të gjithve, është postimi i saj i fundit që u përkthye në “mirupafshim”, pas një seri tëeet -esh që ngjallën shqetësim. Nuk dihet nëse ky postim është bërë nga vetë aktorja apo hakerat.

Kinematografia botërore në zi! Ndahet nga jeta në moshën

Kinematografia botërore në zi! Ndahet nga jeta në moshën