BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do bëjë Ilir Meta

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Gossip

TRAGJIKE/ Vdes aktorja e njohur 21-vjeçare, e shfaqur në shumë seriale televizive. Zbardhen detajet e rënda

TRAGJIKE/ Vdes aktorja e njohur 21-vjeçare, e shfaqur në shumë

Një lajm i hidhur i hidhur vjen për kinematografinë e huaj, ku bëhet me dije se ka humbur jetën aktorja Chethana Raj pasi iu nënshtrua një operacioni për heqjen e dhjamit në një spital privat të kirurgjisë plastike.

Ylli 21-vjeçar thuhet se u shtrua të hënën për një operacion për heqjen e yndyrës në Bengaluru, Karnataka, raportuan mediat lokale.

Por aktorja thuhet se ka pasur komplikacione pasi lëngu filloi të grumbullohej në mushkëri. Më vonë ajo vdiq nga një atak në zemër.

Mjekët thuhet se u përpoqën ta rikthejnë atë përmes ringjalljes kardiopulmonare për 45 minuta, por dështuan.

Chethana është shfaqur në serialet e njohura televizive indiane Geetha, Doresaani dhe Olavina Nildana. Ajo gjithashtu luajti në filmin Canada Havayaami.

TRAGJIKE/ Vdes aktorja e njohur 21-vjeçare, e shfaqur në shumë

Chethana thuhet se nuk i informoi prindërit e saj për operacionin dhe në vend të kësaj vizitoi Qendrën Kozmetike Shetty në Rajajinagar, Bengaluru.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E24 Bollywood (@e24official)

Më të lexuarat