BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Gossip

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha shpërthen me lot, kush është djali që e bëri të qajë (Publikohet VIDEO)

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha shpërthen me lot, kush

Lori Hoxha sa e fshehtë për jetën private, është edhe e hapur dhe ndan herë pas here në Instagram copëza nga jeta familjare.

Trashëgimtarja e “Top Channel” na ka treguar se është tezja më e lumtur dhe na kënaq herë pas here me postime të nipërve të saj në rrjete sociale, teksa tregon vazhdimisht se është tepër e lidhur me dy djemtë e motrës së saj.

Madje, aq e lidhur sa çdo gëzim i tyre e bën të qajë nga lumturia! Kështu ka ndodhur edhe teksa Sara i lexonte çfarë i kishin shkruar London-it mësueset me mbarimin e shkollës.

Në video, Lori shfaqet e përlotur teksa shkruan:

“Unë duke dëgjuar çfarë i kanë shkruar zyshat London në mbarimin e shkollës.”, teksa e shohim të përlotur.