BREAKING NEWS

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me COVID-19 u identifikuan në vendin tonë në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Gossip

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ tregon për herë të parë mësimin më të madh që ka marrë nga e ëma dhe na befasoi: Çdokush ka nevojë për të në këtë jetë!

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ tregon për herë

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha është një nga personazhet më të dashur dhe të përfolur të shoëbizit. Ajo gjithnjë tërheq vëmendjen në mediat rozë me fotot dhe deklaratat e saj.

Së fundmi Lori iu është përgjigjur fansave të saj në Instastory, ku edhe ka zbuluar lidhjen e ngushtë me mamanë, dhe mësimin më të madh që ka marrë prej saj. Pyetja e bërë nga fansi ishte: “Kush është mësimi më i madh që mamaja juaj ju ka mësuar?”

 Ndërkohë që Lori është përgjigjur sinqerisht. “Si të qëndrosh e butë teksa vazhdon të jesh e fortë. Ajo është një mjeshtre në këtë gjë. Ajo femër ja ka dalë përballë çdo gjëje dhe vazhdon të bëjë më të mirën për të gjithë, pa pritur asgjë në këmbim. Çdokush ka nevojë për të në këtë jetë”, -ka shkruar bukuroshja në rrjetet sociale, duke na dhënë të gjithëve një mësim të vlefshëm.