BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Gossip

Tre fëmijët e tij kanë mama të ndryshme, habit Kastro Zizo me deklaratën: Nuk e mbyll me kaq. Ja partnerja me të cilën do të bëj të katërtin

Tre fëmijët e tij kanë mama të ndryshme, habit Kastro Zizo

Këngëtari i njohur shqiptar, Kastro Zizo, njihet për natyrën e tij rebele dhe që i thotë gjërat shumë hapur. Zizo pak kohë më parë u bë baba për herë të tretë, pasi erdhi në jetë djali i tij Dante.

Ditën e djeshme në “E diell” në Top Channel ai ka treguar se dëshiron të bëhet sërish baba.

“Nuk do e mbyll me tre fëmijë jetën time, kisha kështu një milisekonda për t’a mbyllur me Danten. Por kam ndërmend të sjell në jetë dhe fëmijë të tjerë. Nëse njeriu ndihet mirë me personin që don risjell një jetë të re”, u shpreh Kastro.

Në intervistën me Ervin Kurtin, ai theksoi me partneren e tij aktuale Sarën, kanë në plan të sjellin në jetë dhe fëmijë të tjerë. Deri më tani Zizo është babai i Dankanit,  Nias dhe Dantes. Por mesa duket do të bëher sërish baba në të ardhmen.

Më të lexuarat