BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

“Tregoji miletit se të ndërrosh burrë duhet b….”/ Ndjekësi i bën komentin që nuk e priste, Rudina Dembacaj i befason të gjithë me përgjigjen e saj (REPLIKAT)

“Tregoji miletit se të ndërrosh burrë duhet

Aktorja Rudina Dembacaj është tepër aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht ndan momente nga jeta e saj private. Mëngjesin e sotëm Rudina e ka nisur ditën duke bërë palestër.

Mirëpo pikërisht në kët video një nga ndjekësit e ka komentuar duke i shkruar:  “Bravo, tregoju miletit se të ndërrosh burrë duhet b….”

Rudina i ka kthyer përgjigje duke përdorur humorin që e karakterizon duke u shprehur: “Hahahahaha po zemër! Edhe nuk duken, unë kam b…për gjithçka”.

“Tregoji miletit se të ndërrosh burrë duhet

Më të lexuarat