BREAKING NEWS

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/ Frrok Çupi parashikon zhvillime të bujshme, lëshon paralajmërimin 'bombë' për këtë politikan të njohur: Është në prag të burgut

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/
x
BREAKING NEWS

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon ‘thumbin’ e fortë për përplasjen Duka-Veliaj dhe ngre dyshimet: Mund ta ketë bërë...

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon
x
BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x
BREAKING NEWS

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi të butë në Tiranë, procedurat si veprohet

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi
x

Gossip

“Trekëndëshi” Bora-Donald-Beatrix ka shkaktuar bujë në opinionin publik, Stresi i habit të gjithë me deklaratën

“Trekëndëshi” Bora-Donald-Beatrix ka shkaktuar bujë

Raporti i krijuar mes Donald dhe Beatrix në të cilin është i përfshirë edhe Bora po komentohet gjithandej dhe është tema kryesore sidomos në rrjetet sociale. Mes shumë figurave publike, një reagim lidhur me këtë së fundmi e ka bërë edhe reperi i njohur, Stresi.

Si duket atij i është kërkuar nga ndjekësit një koment lidhur me “trekëndëshin” më të komentuar në showbizin shqiptar. Në një postim në Instastory Stresi ka mbajtur anën e Borës, duke theksuar se është ‘mbretëreshë’. “Doni opinionin tim? Bora Zemani është mbretëreshë”, ka shkruar ai.

Në fakt reagimi i tij ka habitur fansat pasi Stresi ka një marrëdhënie shumë të mirë me Donaldin. Madje, e ka mbështetur publikisht para pak javësh. Shumë njerëz kanë pritur që ta bëjë sërish, por Stresi nuk ka zgjedhur të jetë subjektiv por të thotë mendimin e tij real.

“Trekëndëshi” Bora-Donald-Beatrix ka shkaktuar bujë

Më të lexuarat