BREAKING NEWS

Tërmeti i fuqishëm shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Tërmeti i fuqishëm shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda
x

Gossip

Trendi më i fundit që po bën namin në rrjet/ Qeshni me lot, si do të dukeshin pleq Rama, Basha, Meta dhe Kryemadhi

Trendi më i fundit që po bën namin në rrjet/ Qeshni me lot,

Ditët e fundit të gjithë po përdorin aplikacionin më të fundit që është kthyer edhe trend në rrjet, publikimi i fotove se si do të dukeni të plakur dhe përdoruesit nuk janë kursyer pasi në mënyrë masive pothuajse në çdo profil vihet re përdorimi i këtij aplikacioni.

Kësaj manie nuk i kanë shpëtuar as politikanët kryesor në vend, por këtë radhë nuk janë vetë ata që e kanë përdorur.

Disa nga politikanët kryesor në jetën politike në vend përmes aplikacionit Face App, si ju duken trasformimet e tyre, janë në pritshmëritë tuaja?