BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me urdhër të NATO për “puçin” në Rinas, ka spiunuar kundër SHBA, u shërben forcave jo mike

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me
x

Gossip

‘Treshe unë ti dhe…’/ Jasmina nuk përmbahet në studio, shpërthen keq ndaj Andit

‘Treshe unë ti dhe…’/ Jasmina nuk përmbahet në

Nuk mungoi afrimiteti mes Sarës dhe Andit në takim, ku ky i fundit e mori vajzën bukuroshe edhe në krah, duke i thënë se po bënte ‘stërvitje’. Ata zgjodhën natyrën për takimin e tyre dhe Andi i tha Sarës se e pëlqen shumë natyrën.

Sara u përgjigj po ashtu se dhe ajo e pëlqen shumë natyrën, ndërsa Andi bëri komentin: “Unë ti dhe natyra, treshe”.

Kjo gjë nuk kaloi pa u vënë re nga Jasmina, e cila i kërkoi Andit ‘tja shpjegonte pak’.

“ Ma sqaro se nuk e kuptova këtë treshen”, ka pyetur Jasmin.

“Jemi un Sara dhe natyra, treshe”, përgjigjet Andi.