Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Trondit moderatorja e njohur shqiptare: Ku ishit ju meshkuj që masturboheshit fshehur me fotot e mia

Postuar: 09/09/2018 - 20:19

Është një ndër gazetaret më rebele, kështu është cilësuar përherë, pasi liria e saj në media e në jetën private ka qenë gjithnjë befasuese.

Roza Lati, e cila sot ka shumë fansa, por dhe nga ata që e kritikojnë, ka realizuar një set fotografik shumë provokues.

Bashkangjitur këtyre fotove, ajo ka shkruar edhe një mesazh, ku u drejtohet atyre që e kanë kritikuar apo paragjykuar për “lakuriqësinë e saj.2

“Kjo eshte Roza… fuqia e se ciles zhveshi mendjet e vyshkura… e lakuriqsise se vete i shiti mend pa bere pazare me fatin. Ishte nje marreveshje me veten dhe me syrin e aparatit qe ne ate kohe!!! ….kur familjet si shembull te keq njihnin minifundin dhe jo Kardashians. Kush u skuq nga ju kur Roza me lakuriqsine e saj perplasej me shpejtesi pas hekurave te autostrades, kur ne rruge s’kishte makina, por gomere..? Te gjithe ju peshperitet… nje pjese nuk i foli ne sy, e gjysma tjeter u masturbua fshehur ne nje frymarrje te pergjysmuar ku fjalet fliteshin si te dilnin nga goje te memecta… Ku ishit ju o meshkuj qe sot beni like nga karriget e llotos dhe votoni modelet e eskortes qe u zhveshen perpara kartes se kreditit nderkohe qe une kisha peshtyre injorancen tuaj qe ne 2009en me setin e pare fotografik me te brendshme fashion per nje reviste te famshme mode ne Shqiperi..? Sot, une qesh me ju, qesh me veten, dhe bashkepuntoret e mi qeshin me mua, qe ne vendin tuaj zgjodha Sashen.

Sasha mos u merzit zemer… se nuk do e komentoj askush lakuriqsine tende… Ata jane Qen qe flasin shqip ndaj lakuriqsise sime, ndersa ti Sasha, njeriu qe une zgjodha per kete photoshoot ne vend te meshkujve qe nuk mi rruajten dot kembet”, shkruan ajo.

4

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/01/2019 - 20:08

 Bukuroshja shqiptare Trejsi Sejdini e cila përfaqësoi vendin tonë në “Miss Universe 2018” është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Postuar: 22/01/2019 - 19:24

Muzikanti amerikan i rrymës R&B, Chris Brown po merrej sot në pyetje nga policia në Paris s

Postuar: 22/01/2019 - 19:16

Para dy ditësh, reperi i njohur Mozzik ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto të s

Postuar: 22/01/2019 - 19:03

Mozzik është një nga reperët shqiptarë më të komentuar.

Postuar: 22/01/2019 - 18:22

Këngëtarja Shyhrete Behluli është një prej artisteve më të dashura të publikut shqiptar, e cila f

Postuar: 22/01/2019 - 15:59

Xhemi Shehu është një ndër moderatoret më të pëlqyera në Shqipëri.Ndonëse ka vite në skenë, ajo v

Postuar: 22/01/2019 - 15:47

Ndarja e Seldi Qalliut dhe Mimoza Shkodrës në verën e 2018-s ka qenë një ndër lajmet më të bujshm