BREAKING NEWS

Drafti i amnistisë fiskale, KE e shqetësuar: Rrezik për reputacionin e vendit

Drafti i amnistisë fiskale, KE e shqetësuar: Rrezik për
x
BREAKING NEWS

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të ardhmen e “frikshme”

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH zbardh bilancin e 24 orëve të fundit

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH
x
BREAKING NEWS

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset për anëtarësim

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset
x
BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x

Gossip

Tronditëse, modelja e njohur i jep fund jetës në mënyrë tragjike (EMRI)

Tronditëse, modelja e njohur i jep fund jetës në mënyrë

Familja e saj konfirmoi lajmin tronditës në një deklaratë të shpërndarë për TMZ.

‘Ajo i dha fund jetës si pasojë e problemeve me shëndetin mendor.

Familja e Waidhofer gjithashtu ndau se do të krijojnë një organizatë jofitimprurëse të quajtur ‘Paqe Niece’ në kujtim të saj, me organizatën që fokusohet në ndërgjegjësimin e shëndetit mendor.

Përveç karrierës së saj si modele, Waidhofer, ishte gjithashtu një ndikuese në rrjetet sociale, duke grumbulluar më shumë se 4 milionë ndjekës në Instagram. Pas lajmit për ndarjen e saj, ndjekësit filluan t’i bëjnë homazhe modeles së ndjerë.

Më të lexuarat