BREAKING NEWS

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje disfatën, në grupin e Bardhit rebelohet “rapsodi” Agron Gjekmarkaj

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë Berisha-Meta dhe paralajmëron “tërmet” brenda “Foltores” pas zgjedhjeve të Kukësit, dyshja anti-SHBA drejt “Ferrit të Dantes”

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë
x
BREAKING NEWS

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar, drejtoritë e FBI të Los Angelosit dhe Uashingtonit kanë plotësuar dosjen e kryeministrit shqiptar për aferën e McGonigal, priten letër-porositë drejt SHBA

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar,
x
BREAKING NEWS

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në dorë pastrimin e parave në Shqipëri, kontrolle transfertave dhe pasurive të dyshimta, ja skema që po ndjek DASH

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në
x
BREAKING NEWS

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve kriminale të politikanëve dhe krimit të organizuar, në sitë bankat, hipotekat, institucionet financiare, etj

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve
x
BREAKING NEWS

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i majtë mund i vetëm Berishën, Metën, Bardhin, Dulen, Ndokën dhe Dukën, ditë të zeza për aleancën “non grata”

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i
x
BREAKING NEWS

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën që implikon Ramën, raporti hetimor i kërkuar nga gjyqtarja Kotelly para vendimit do shërbejë si dosje akuze për të nisur hetimet ndaj kryeministrit shqiptar

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën
x
BREAKING NEWS

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh prapaskenat e bujshme dhe i bën thirrje DASH ta shpallin kryeministrin “non-grata” pasi ka korruptuar një ish-agjent të FBI për të “asgjësuar” opozitën

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh
x

Gossip

Tronditet bota e artit! Në moshën 52-vjeçare, ndërron jetë papritur aktori i njohur

Tronditet bota e artit! Në moshën 52-vjeçare, ndërron

Ka ndërruar jetë në moshën 52-vjeçare aktori i njohur amerikaa, Mike Batayeh. Lajmi i hidhur për bdarjen nga jeta të aktorit është bërë i ditur për mediet një ditë më parë, ndërsa mësohet se artistii ka ndërrura jetë më 1 qershor.

Familja e aktorit vdiq në shtëpinë e tij në Michigan në gjumë më 1 qershor pas një ataku kardiak, raporton BBC. Familjarët të tronditur nga humbja e madhe, thonë se vdekja e aktorit ishte e paparitur, pasi ai nuk kishte shfaqur probleme shëndetësore.

Tronditet bota e artit! Në moshën 52-vjeçare, ndërron

Mike njihet për rolin e tij në serialin amerikan “AMC Breaking Bad”. Gjithashtu ai ka fituar zemrën e publikut amerikan nga skeçet komike që bënte së fundmi.

Gjatë gjithë karrierës së tij ai u shfaq në filma të shumtë, American Dreamz dhe Detroit Unleaded, dhe në sriale televizive The Bernie Mac Shoë dhe CSI: Miami.