Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tronditi mediat me divorcin e bujshëm dhe lidhjen e re, por fansat kanë një kritikë të madhe për Arbana Osmanin

Postuar: 20/02/2019 - 14:47

Arbana Osmani është prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, por nëse ndjekësit kanë një kritikë për veshjen e saj ia thonë hapur.

Lidhur me paraqitjen e saj të fundit në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, duket se teleshikuesve nuk u pëlqeu gjatësia e fustanit të saj.

Arbana kishte zgjedhur një fustan ngjyrë rozë pastel, por që për ndjekësit e saj në Instagram ishte shumë i shkurtër.

“Fustani tmerrësisht i shkurtër, nga pas sidomos. Si fustan balerinash te ‘Liqeni i Mjellmave’. Ky program kërkon një veshje si Maria de Filippi tek ‘C’ e posta per te’”, i komenton dikush.

Ndërsa një tjetër komentues i shkruan: “Arbana je më e mira në Shqipëri, por kaq të shkurtër fustanet nuk të shkojnë, jo sepse nuk je e bukur, por për emisionin që bën duhet më serioze veshja, mendoj unë!”.

“Je prezantuese e shkëlqyer, por reduktoi çik këto mini fustanet, sikur s’të kanë lezet për moshën”, shkruan një tjetër ndjekës i saj.

Këtë detaj duket se ia kanë vënë në dukje shumë prej ndjekësve dhe ne presim puntatën e kësaj të shtune, për të parë nëse moderatorja i ka marrë për bazë këshillat e fansave të saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Marina Vjollca kishte marrë fund.

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati