Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tuna i bën dedikim prekës Patrisit, ja arsyeja (Foto)

Postuar: 24/09/2018 - 19:41

 Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolur në showbizin shqiptar. Lidhja e tyre është ndjekur nga të gjitha mediat deri në lindjen e djalit dhe vazhdon të ndiqet akoma. Por mesa duket këngëtarja nuk i reziston dot largësisë së bashkëshortit dhe e merr malli për të.

Patrisi është larguar për shkak të angazhimeve të tij profesionale. Ai ka udhëtuar drejt Japonisë së bashku me Filarmoninë e Kosovës, dhe Tuna ka përfituar t’i bëjë një dedikim të ëmbël.

Ajo ka postuar një foto të Patrisit, i cili po luan në instrument dhe krahas saj shkruan:“Më mungon”. Kujtojmë që këngëtarja po shijon suksesin e hitit “Chonga”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/12/2018 - 10:42

Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet babai i saj i famshëm, Wayne Gretzky për gjithë këtë vëmendje që merr e bija?

Postuar: 19/12/2018 - 10:13

Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi janë miq në jetë, ama kur vjen puna tek përballja kokë më kokë në

Postuar: 19/12/2018 - 10:03

Në finalen e “Dance With Me”, moderatorja Alketa Vejsiu kishte përgatitur një monolog

Postuar: 19/12/2018 - 09:09

Një aktor i adhurueshëm nga të gjithë, me filma që kanë lënë gjumë dhe me shumë vite karrierë m

Postuar: 19/12/2018 - 08:23

Studentët kanë mbajtur dje ditën e 14 të protestës duke kërkuar plotësimin e kërkesave të tyre dh

Postuar: 18/12/2018 - 23:45

Justin Bieber nuk di të përmbahet në rrjetet sociale kur sheh imazhin e partneres së tij, Hailey

Postuar: 18/12/2018 - 22:20

Këngëtarja e njohur Anca Pop ka humbur jetën në një aksident tragjik ku makina e saj u zhyt në