Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Turi zbulon detaje të reja nga programi, ja si duket studio e re

Postuar: 13/06/2018 - 15:37

Prej kohësh moderatori i njohur është në vendosur në qendër të vëmendjes së të gjithëve për shkak të largimit të tij nga “Vizion+” pas shumë vitesh dhe kalimit të tij në “Klan”.

Tani më ato nuk janë thjeshtë zëra, por është bërë fakt sepse vetë Turi ka ndarë në rrjetin e tij social “Instagram” imazhe nga ambienti i ri i punës.

Mesa duket Turi nuk ka dashur të që zbuloj shumë dhe ka vërë një video të shpejt, por nga ajo që kuptojmë është se në studion e tij të re po punohet akoma, për ta bërë atë gati për sezonin e ri. Nga sezoni i ri moderatorin e njohur do ta shohim me një program të ri televiziv dhe në një ekran të ri.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2018 - 23:35

Në pjesët “off records” që u transmetuar në emisionin e Ermal Mamaqit është shfaqur edhe Aurela Hoxha e cila dëgjohet duke biseduar me Ermalin për ngacmimet që ka pasur nga personazhe të njohur të ekranit.

Postuar: 17/06/2018 - 21:06

Oriola Marashi është kthyer tashmë në një nga modelet më të komentuara në media dhe çdo e re rret

Postuar: 17/06/2018 - 20:44

Ylli i Hollivudit dhe ambasadorja e vullnetit të mirë të Komisionerit të Lartë për Refugjatët i K

Postuar: 17/06/2018 - 20:33

Presidenti i Republikës Ilir Meta, mbrëmjen e sotme sëbashku me disa personalitete të njohur dhe

Postuar: 17/06/2018 - 20:09

Këngëtarja dhe ish Miss Shqipëria Zajmina Vasjari ka mbushur plot 31 vjeç.

Postuar: 17/06/2018 - 20:03

Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të përfolura për jetën e saj sentimentale, sidomos p

Postuar: 17/06/2018 - 19:31

Këngëtares së njohur Adelina Tahiri i kanë mbetur vetëm pak muaj për t’u bërë nënë për herë