BREAKING NEWS

Plas arma në mes të Tiranës, dyshohet edhe për të plagosur

Plas arma në mes të Tiranës, dyshohet edhe për të
x

Gossip

“Turp, lekë droge”, Ermal Mamaqi nxjerr ‘zbuluar’ aktorin e njohur, ja sa kushton pjata që po konsumon miku i tij

“Turp, lekë droge”, Ermal Mamaqi nxjerr ‘zbuluar’

Mes dy aktorëve të njohur dhe shumë të dashur në rrjetet sociale ka nisur batutat dhe humori mes tyre. Aktori Ermal Mamaqi ka nxjerrë ‘zbuluar’ mikun e tij Irgen Çelën që konsumon një pjatë që konsiderohet e shtrenjtë për shumicën e shqiptarëve.

“Turp, lekë droge”, Ermal Mamaqi nxjerr ‘zbuluar’

“Xhoda ha 28 euro pjatën,”- shkruan Ermal Mamaqi ndërsa publikon aktorin me një pjatë ushqimi përpara: “Turp…lekë droge”.

“Turp, lekë droge”, Ermal Mamaqi nxjerr ‘zbuluar’

Aktorët prej ditësh janë në një turne, për filmin e tyre më të fundit “I Love Tropoja”, ku edhe Irgen Çela ka një rol të rëndësishëm në kastin e aktorëve.