BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

"Turp për gruan që të ka ty", plas keq debati mes dy banorëve të BBV Kosova

"Turp për gruan që të ka ty", plas keq debati mes dy

Teksa gara në Big Brother VIP Kosova 2 ka filluar të bëhet dhe më e ashpër, edhe debatet mes banorëve kanë filluar të jenë më të ashpra.

Bëhet fjalë për Shqipen dhe Bucin, të cilët mbrëmjen e djeshme kanë debatuar me tone të larta dhe ofendimet.

Shqipja iu drejtua Yllit me fjalët se është “rrugaç” dhe se është “turp” që ai është brenda shtëpisë së Big Brotherit.

“Ti je një njeri rrugaç, është turp që je në këtë format. Nuk kam njohur kurrë një rob rrugaç si puna jote, me thinja në kokë që flasin fjalë të rrugëve. Palaço cirku, burrë që mundohesh të jesh i mirë dhe ktej…i ke 100 fytyra.

Turp për familjen që ke jashtë, turp për gruan tënde që të ka ty, se ti një palaço e kaluar palaço. More vesh, nuk i thua dot tjetrit ti që ardhur të zësh femër, se unë skam ardhur të më zënë këtu. Këtë muaj do të të tregoj mirë frikën unë ty”, është shprehur Shqipja.

Ndërkohë, Buci gjatë kohës që Shqipja i fliste mundohej ta injoronte duke i mbyllur veshët ndërsa qeshte me ofendimet e saj.