BREAKING NEWS

Koalicion me Ramën në 2021? Ilir Meta jep përgjigjen e prerë, surprizon me deklaratën për Kryemadhin: Jam mërzitur! Do ju tregoj mesazhet e Monikës e Vasilit

Koalicion me Ramën në 2021? Ilir Meta jep përgjigjen e
x

Gossip

Turpërohet keq prezantuesja, gazetarët i tërheqin pa dashje fustanin gjatë eventit të çmimeve dhe del nudo

Turpërohet keq prezantuesja, gazetarët i tërheqin pa dashje

Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses së motit, Sol Perez në Buenos Aires në Argjentinë.

Teksa ishte duke dhënë një intervistë për disa gazetarë në një event, ku do të ndaheshin çmimi asaj i ka tërhequr pa dashje fustanin gazetarët dhe gjithçka i doli sheshit.
 
Prezantuesja 25-vjeçare kishte veshur një fustan të  mrekullueshëm, por gjithçka i ka dalë jashtë kontrollit.
 
Tre gazetarët i afrohen për t’i komentuar fustanin, por pa dashje ia kanë tërhequr më shumë seç duhet dhe gjithçka i doli sheshit.
 
Prezantuesja joshëse e motit nuk kishte veshur të brendshme dhe është turpëruar në sy të të gjithëve.
 
Por këtë moment të sikletshëm, ajo e ka kaluar me sportivitet.