Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Turpërohet keq prezantuesja, gazetarët i tërheqin pa dashje fustanin gjatë eventit të çmimeve dhe del nudo

Postuar: 12/09/2019 - 13:36

Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses së motit, Sol Perez në Buenos Aires në Argjentinë.

Teksa ishte duke dhënë një intervistë për disa gazetarë në një event, ku do të ndaheshin çmimi asaj i ka tërhequr pa dashje fustanin gazetarët dhe gjithçka i doli sheshit.
 
Prezantuesja 25-vjeçare kishte veshur një fustan të  mrekullueshëm, por gjithçka i ka dalë jashtë kontrollit.
 
Tre gazetarët i afrohen për t’i komentuar fustanin, por pa dashje ia kanë tërhequr më shumë seç duhet dhe gjithçka i doli sheshit.
 
Prezantuesja joshëse e motit nuk kishte veshur të brendshme dhe është turpëruar në sy të të gjithëve.
 
Por këtë moment të sikletshëm, ajo e ka kaluar me sportivitet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 20:13

Ish-deputetja Albina Deda dhe vajza e saj Ada kanë qenë të ftuara pasditen e sotme në emisionin 'Rudina'.

Postuar: 19/09/2019 - 18:31

Në vitin 2013, projekti muzikor i titulluar "Të ka lali shpirt", arriti të shndërrohej

Postuar: 19/09/2019 - 15:42

Koncerti “Tingujt e Çarshisë”, i mbajtur për 3 ditë me rradhë në kryeqytetin e Maqedo

Postuar: 19/09/2019 - 15:30

Kujt i ndodh të takojë mbretëreshën Elizabeth duhet ta dijë mirë këtë rregull.

Postuar: 19/09/2019 - 09:59

Të flasësh për problemet e shëndetit mendor, tashmë nuk konsiderohet më dhe aq tabu!

Postuar: 19/09/2019 - 09:31

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka nisur në Amfiteatrin e Tiranës koncertin për të cili

Postuar: 18/09/2019 - 21:15

Këngëtarja Baby G ka disa kohë që nuk është aktive në estradën shqiptare.Së fundmi në rrjetin e s