Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Ty të dedikova jetën dhe me ty ngeca", Elvana sërish sytë tek Flori

Postuar: 09/10/2017 - 21:23

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata publikoi një foto në rrjetin e saj social Instagram, ku ka fokusuar më tepër pjesën e fytyrës, por ajo që bën më shumë përshtypje është se çfarë ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

Elvana vetëm pak kohë më parë vendosi të shkëpuste bashkëpunimin me Florin dhe të largohej për të çarë në tregun ndërkombëtar, ishin fansat ata që i kërkonin dëshpërimisht që të rikthehej me Florin. 

“Ty të dedikova jetën dhe me ty ngeca,”- shkruan postimi i saj në gjuhën angleze.

Dyshimet shkojnë se e ka shkruar për Florin por sigurisht nuk dihet. 

Njëri nga fansat madje i ka shkruar"Ngece me Flor Mumajesin".

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 34

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2018 - 15:07

Mbrëmjen e djeshme ngriti siparin edicioni i 5-të i spektaklit “Dance With Me”, ku 12 personazhe të famshme do të sfidojnë veten në fushën e kërcimit.

Postuar: 18/09/2018 - 14:22

Vetëm disa orë më parë këngëtarja Rezarta Shkurta bëri me dije nëpërmjet një postimi në Instagram

Postuar: 18/09/2018 - 13:51

Një stjuardese e cila punon për kompaninë China Eastern Airlines u surprizua nga i dashuri i saj,

Postuar: 18/09/2018 - 13:28

Nuk është më sekret dasma e reperit Gjiko me moderatoren Elita Rudi!

Postuar: 18/09/2018 - 13:11

Mbrëmjen e djeshme ka nisur Dance With Me.Ka qenë Seldi ai që ka kërcyer me këngën e Elvana Gja

Postuar: 18/09/2018 - 12:36

Lindita është një këngëtare mjaft e njohur, e cila pikën më të fortë ka padyshim zërin.

Postuar: 18/09/2018 - 11:54

Nëse ajo merr pjesë në një event, personazhet e tjerë mbeten të gjithë në hije.