Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tyga pretendime për atësinë e vajzës së Kylie Jenner, kërkon testin e ADN

Postuar: 09/02/2018 - 14:17

Disa ditë më parë Kylie Jenner solli në jetë vajzën e saj, Stormi. Por momentet e bukura për të nuk zgjatën shumë, pasi ish-i dashuri i saj Tyga, pretendon së është babai i vogëlushes dhe ka kërkuar të kryhet analiza e ADN. Tyga është shprehur se nëse rezultati i ADN-s  del pozitiv ai do të marrë të gjitha përgjegjësitë për të qenë një baba i mirë. Kjo nuk është hera e parë që ai shfaq këto pretendime pasi edhe kur u mor vesh shtatzënina e Kylie-t ka aluduar se fëmija ishte i tij. Tyga dhe Kylie janë ndarë në prill të 2017-ës, por pretendohet se midis tyre ka pasur marrëdhënie intime deri para 9 muajve.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 24

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 27/05/2018 - 22:27

Ai është një nga këngëtarët më të pëlqyer për shkak të këngëve dhe zërit të veçantë. Bëhet fjalë për këngëtarin Majk, i cili së fundmi ka shpërthyer ndaj kolegëve të tij.

Postuar: 27/05/2018 - 22:13

Morgan Freeman ka kërkuar një falje të dytë pasi 8 femra e akuzuan për ngacmime seksuale ose sjellje të pahijshme.

Postuar: 27/05/2018 - 21:58

Aktori i njohur Will Smith, së fundi publikoi në rrjetet sociale dhe në Youtube këngën zyrtare të Botërorit në bashkëpunim me Era Istrefin dhe Nicky Jam, të titulluar “Liv

Postuar: 27/05/2018 - 20:33

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Stamboll të Turqisë, ku aktori i njohur i serialit “Ertugrul”, Arda Oziri ka humbur jetën.

Postuar: 27/05/2018 - 19:19

Valbona Selimllari është padyshim ikona e bukurisë së femrës shqiptare, por kësaj here ajo na ka treguar më shumë për frikërat e saj.

Postuar: 27/05/2018 - 15:55

Bukuroshja Oriola Marashi së fundmi është bërë kryefjala e të gjitha portaleve dhe fotot e saj të nxehta po tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Postuar: 27/05/2018 - 15:17

Partnerja e gazetarit Alban Dudushi Bieta Sulo ka publikuar në rrjete foton më të ëmbël të kësaj të diele.