BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

U aksidentua dy ditë më parë, Françeska Jaçe reagon për herë të parë: Arsyeja nuk ishte as shpejtësia, as alkooli...

U aksidentua dy ditë më parë, Françeska Jaçe reagon

Para dy ditësh modelja Françeska Jaçe ka bërë aksident me makinë në Vlorë. Automjeti i tipit BMË ka dalë nga rruga dhe si pasojë është përmbysur në rrethrrotullim.

Fatmirësisht, Françeska tani ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka reaguar për herë të parë pas lajmeve në media.

Modelja shkruan se arsyeja e aksidentit nuk ishte as shpejtësia dhe as alkooli pasi çdo test ka dal negativ.

Në një postim tjetër Françeska i falenderon të gjithë për mesazhet e përzemërta, teksa ndodhej në një kishë.

U aksidentua dy ditë më parë, Françeska Jaçe reagon

Më të lexuarat