BREAKING NEWS

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit të Dick Martyt për krime nga UÇK, e cilëson të pabazë dhe kërkon të hartohet një i ri, tërbohen serbët

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit
x
BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x

Gossip

U akuzua se e ka regjistruar për 180 orë në dhomën e saj të gjumit, reagon për herë të parë babai i Britney Spears

U akuzua se e ka regjistruar për 180 orë në dhomën e saj

Një dokumentar i pregatitur nga “The New York Times” në vitin 2021, akuzon Jamie Spears, babain e Britney Spears, se ka regjistruar vajzën e tij në dhomën e gjumit.

“Controlling Britney Spears”, e cila u shfaq premierë në FX dhe Hulu në shtator të vitit që lamë pas, një ish-punonjës sigurie pohoi se Jamie kishte kapur fshehurazi më shumë se 180 orë regjistrime audio të Britney në dhomën e saj të gjumit, duke përfshirë biseda me të fëmijë dhe avokate, përveç monitorimit të mesazheve, telefonatave dhe historikut të internetit në celularin e saj.

Së fundmi, pas nëntë muajsh nga ngjarja, 69-vjeçari ka paraqitur në Gjykatën e Lartë të Los Angeles një deklaratë ku mohon pretendimet e ngritura.

“Jam i informuar për pretendimin … se një pajisje dëgjimi ose një ‘buzë’ ishte vendosur në dhomën e saj të gjumit si mbikëqyrje gjatë kujdestarisë. Ky pretendim është i rremë”,– tha Jamie në dokumentet e gjykatës të siguruara ekskluzivisht nga Page Six.

“Kurrë nuk kam kryer apo autorizuar ndonjë mbikëqyrje të dhomës së gjumit të Britney-t në çdo kohë, përfshirë edhe gjatë kohës së kujdestarisë”, shtoi ai. “Unë nuk jam në dijeni të ndonjë vëzhgimi të tillë.”

Ju kujtojmë që tre javë më parë, Britney Spears i tha “po” Sam Asghari në një ceremoni intime. Ndonëse të pranishëm ishin shumë personazhe të njohur, nëna, babai dhe motra e saj, Jamie Lynn, nuk morën një ftesë për në dasëm.

 

Më të lexuarat