BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

U bë e njohur dhe bëri shumë zhurmë në emisionin 'Përputhen' në Top Channel, Ina Kollçaku tregon për marrëdhënien e saj: Jam me Gerin, por flirtoj me meshkuj të tjerë (VIDEO)

U bë e njohur dhe bëri shumë zhurmë në emisionin

Biondja bukuroshe u bë e njohur në sezonin e kaluar në Top Channel në emisionin 'Përputhen'. Ajo është Ina Kollçaku që bëri jo pak zhurmë në media.

Ndonëse publiku ka hedhur shpesh hipoteza se mbase ata nuk janë më bashkë, Ina konfirmoi për moderatoren Ester Bylyku se ajo është në një lidhje me Gerin, por kjo marrëdhënie nuk është intensive..

Ina Kollçaku ka qenë e ftuara e parë, në sezonin e dytë të emisionit ‘Glamour Zone’. Një nga vajzat më pa komplekse shqiptare ka treguar të vërtetën e lidhjes së shumëpërfolur me Geri Bardhin.

Ester Bylyku: Si ke reaguar kur një djalë ka flirtuar me ty, ndërkohë që ti vazhdon të jesh me Gerin?  

Ina Kollçaku: Unë jam një person shumë flirtues, edhe flirtoj, nuk është se nuk flirtoj.

 Ester Bylyku: Pra, po më thua edhe që ke flirtuar?

 Ina Kollçaku: Po, edhe kam parë ndonjë… (qesh). Një gjë e bukur që të tërheq vëmendjen shikohet. As unë nuk do ndihesha keq nëse ai do shihte një femër shumë të bukur.

Më të lexuarat