BREAKING NEWS

Deklarata BOMBË/ E zbulon gazetari i njohur ç’ka ndodhur mes toneve të larta dhe të ashpra: BASHA debatoi ASHPËR me Yuri KIM. Nëse vazhdon të jesh palë me RAMËN...

Deklarata BOMBË/ E zbulon gazetari i njohur ç’ka ndodhur mes
x

Gossip

U bë e njohur sepse i doli një video +18, zbuloni si i fiton tani 2 milion dollarë për 2 minuta Kim Kardashian

U bë e njohur sepse i doli një video +18, zbuloni si i fiton tani 2

 Kim Kardiashan është një prej femrave më të njohura dhe më të përfolura në të gjithë botën. Ajo u bë e njohur pasi i doli një video +18.

Ndërsa së fundmi Kim Kardashian ka hedhur në treg linjën e të brendshmeve në formë korseje. Brenda një kohe të shkurtër është bërë nami me shitjet.

Mësohet se në më pak se dy minuta nga hedhja në treg e kësaj linje , Kim ka fituar ka fituar 2 milion dollarë.

Ky fitim nuk ishte parashikuar nga askush dhe mund të thuhet se Kimi i ka habitur të gjithë këtë herë.

E ditur bëhet edhe se linja e  të brendshmeve "Skim" që është hedhur në treg janë kryesisht korse të cilat shërbejnë për të definuar format dhe për të të treguar më të dobët.

Më të lexuarat