Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U bë e njohur sepse i doli një video +18, zbuloni si i fiton tani 2 milion dollarë për 2 minuta Kim Kardashian

Postuar: 12/09/2019 - 13:57

 Kim Kardiashan është një prej femrave më të njohura dhe më të përfolura në të gjithë botën. Ajo u bë e njohur pasi i doli një video +18.

Ndërsa së fundmi Kim Kardashian ka hedhur në treg linjën e të brendshmeve në formë korseje. Brenda një kohe të shkurtër është bërë nami me shitjet.

Mësohet se në më pak se dy minuta nga hedhja në treg e kësaj linje , Kim ka fituar ka fituar 2 milion dollarë.

Ky fitim nuk ishte parashikuar nga askush dhe mund të thuhet se Kimi i ka habitur të gjithë këtë herë.

E ditur bëhet edhe se linja e  të brendshmeve "Skim" që është hedhur në treg janë kryesisht korse të cilat shërbejnë për të definuar format dhe për të të treguar më të dobët.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 20:13

Ish-deputetja Albina Deda dhe vajza e saj Ada kanë qenë të ftuara pasditen e sotme në emisionin 'Rudina'.

Postuar: 19/09/2019 - 18:31

Në vitin 2013, projekti muzikor i titulluar "Të ka lali shpirt", arriti të shndërrohej

Postuar: 19/09/2019 - 15:42

Koncerti “Tingujt e Çarshisë”, i mbajtur për 3 ditë me rradhë në kryeqytetin e Maqedo

Postuar: 19/09/2019 - 15:30

Kujt i ndodh të takojë mbretëreshën Elizabeth duhet ta dijë mirë këtë rregull.

Postuar: 19/09/2019 - 09:59

Të flasësh për problemet e shëndetit mendor, tashmë nuk konsiderohet më dhe aq tabu!

Postuar: 19/09/2019 - 09:31

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka nisur në Amfiteatrin e Tiranës koncertin për të cili

Postuar: 18/09/2019 - 21:15

Këngëtarja Baby G ka disa kohë që nuk është aktive në estradën shqiptare.Së fundmi në rrjetin e s