BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Gossip

Solli në jetë vogëlushin që e pagëzoi me emrin Diell, shfaqet për herë të parë Arbana Osmani, Eduarti i organizon pritjen madhështore të birit në shtëpi (FOTO)

Solli në jetë vogëlushin që e pagëzoi me emrin Diell,

Dy ditë më parë moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë.

Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë. Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell.

Solli në jetë vogëlushin që e pagëzoi me emrin Diell,

Sot Dielli është mirëpritur në shtëpi me një atmosferë shumë të ngrohtë. Ka qenë Xhemi dhe Eduarti që kanë publikuar pamjet nga mirëpritja madhështore.

Solli në jetë vogëlushin që e pagëzoi me emrin Diell,

Ambienti i shtëpisë është zbukuruar me tollumbaca, arusha dhe në qendër shkruhet "Mirëseerdhe bebi Diell".

"Lumturi", shkruan Xhemi krah fotos ku shfaqet me Arbanën përqafuar.

Solli në jetë vogëlushin që e pagëzoi me emrin Diell,

Solli në jetë vogëlushin që e pagëzoi me emrin Diell,

Më të lexuarat