Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Gossip

U bë nënë pak kohë më parë, habit aktorja e njohur Olta Gixhari: Unë jetoj me vjehrrën, ja si është marrëdhënia jonë. Çfarë i gatuan ajo çdo mëngjes?

U bë nënë pak kohë më parë, habit aktorja e njohur

Olta Gixhari, një aktore tepër e dashur për publikun shqiptar, prej kohësh nuk jeton më në Shqipëri.

Olta Gixhari na tregon se si është të jetosh me vjehrrën

Ajo është zhvendosur në Spanjë ku po vazhdon jetën e saj me partnerin ‘misterioz’. Para pak javësh,çifti u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën Amar.

Olta, së fundmi ka pohuar që jeton me vjehrrën dhe që kanë marrëdhënie shumë të mira “nuse-vjehrrë”.

Por dhe njëhëre tjetër, Olta e “faktoi” këtë pasi ajo ndau me publikun një foto ku duket një pjatë me petulla dhe mjaltë, krahas së cilës ka shkruajtur :

“Plasën petullat këtej! Ka lezet kur ke vjehrrën në shtëpi.” Nuk e dimë kush është vjehrra por Olta qenka një nuse me fat!

Image

Image

Më të lexuarat