BREAKING NEWS

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri 16-vjeçarja, zbardhen detajet e para

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri
x
BREAKING NEWS

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të diskutohet

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e Shëndetësisë zbardh bilancin e 24 orëve të fundit: Shënohet një humbje jete nga COVID

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë të Fatos Nanos: Këtu për herë të parë u...

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë
x
BREAKING NEWS

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës për protestën e 7 korrikut: Berisha do destabilizim, do që të jetë sundues! Me katër bomba...

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela nxjerr zbuluar planin e Berishës dhe paralajmëron: Presion ndaj...

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi Ramës

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi
x
BREAKING NEWS

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi Rama, nuk e mbajnë nervat gjatë konferencës, merr vendimin drastik për gazetarin

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi
x

Gossip

U bë trend në gjithë botën dhe theu rekord, e gjeni dot cili është këngëtari i njohur shqiptar në moshën 7-vjeçare (FOTO)

U bë trend në gjithë botën dhe theu rekord, e gjeni dot cili

Don Xhon, është reperi shqiptar i cili në pak kohë u kthye në një ndër emrat më të njohur të fushës së tij.

Ishte freestyle i tij “Make a pose” i cili i dhuroi Don Xhonit rekordin me me shumë se 300 milion klikime pasi u bë trend në TikTok duke u performuar nga emra të njohur dhe të mëhdnej në të gjithë botën.

U bë trend në gjithë botën dhe theu rekord, e gjeni dot cili

Sot reperi është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto të tij para 15 viteesh ku ishte vetëm 7 vjeç.

U bë trend në gjithë botën dhe theu rekord, e gjeni dot cili

A e dalluat vetëm nga foto?

U bë trend në gjithë botën dhe theu rekord, e gjeni dot cili