BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Gossip

U bënë prindër të një djali/ Habit modelja e famshme shqiptare, zbulon se është martuar me futbollistin e njohur turk, 8 vite më të vogël (FOTO)

U bënë prindër të një djali/ Habit modelja e famshme

Modelja e famshme shqiptare, Heidi Lushtaku është martuar me futbollistin turk, Merih Demiral.

Çifti mbajtën hermetike marrëdhënien dhe mirëpritën në fshehtësi djalin e tyre në muajin prill.

U bënë prindër të një djali/ Habit modelja e famshme

Dhe tani modelja ka zbuluar se është martuar me partnerin 8 vite më të vogël. Madje Heidi ka ndryshuar edhe mbiemrin duke marrë atë të futbollistit turk.

Në bio-n e saj në Instagram ajo ka shkruar: “Nënë dhe e martuar”, ndërsa ka ndryshuar mbiemrin në Heidi Demiral.

U bënë prindër të një djali/ Habit modelja e famshme

Megjithatë, çifti nuk ka folur asnjëherë publikisht rreth marrëdhënies së tyre. Lidhja e Heidi dhe Merih Demiral u zbulua në janar nga mediat turke, pasi modelja postoi foto nga banesa e futbollistit, i cili luan me skuadrën e serisë A, Atalantën.

U bënë prindër të një djali/ Habit modelja e famshme

Në muajin maj zbuluan se ishin bërë prindër. “Ti je sekreti ynë më i bukur, djali ynë 1 muajsh”, shkroi Heidi krahas disa fotove me foshnjën dhe futbollistin 24-vjeçar.

U bënë prindër të një djali/ Habit modelja e famshme

Çifti e quajtën djalin e tyre Kaïs Ömer, një emër me origjinë arabe. Kaïs do të thotë mençuri ndërsa Ömer nga arabishtja do të thotë “jetëgjatë”.

U bënë prindër të një djali/ Habit modelja e famshme

Modelja shpërndau një foto me të birin në krah duke shkruar: “Duke pushuar me Kaïs Ömer”.

U bënë prindër të një djali/ Habit modelja e famshme

U bënë prindër të një djali/ Habit modelja e famshme